Boys U17/18
Winter III Session 
Date Time Home vs Guest
Tue 3/1 7:30 PM BU18 Westonka-Neve 4 v 7 Team Godinez 1
Sun 3/6 3:30 PM BU18 HIBACHI-Akale 8 v 12 The Hawks-Sullivan 1
Sun 3/6 4:30 PM BU18 Rosemount-Kolinski 3 v 2 Shakopee Sabers-Teslow 1
Sun 3/6 5:30 PM BU18 BVU-Schilling   1 v 10 Team Godinez 1
Sun 3/6 6:30 PM BU18 WATERBOYZ-Houser 4 v 4 Prior Lake-Fust 1
Sun 3/13 12:00 PM BU18 The Hawks-Sullivan 2 v 7 Westonka-Neve 2
Sun 3/13 3:30 PM BU18 Prior Lake-Fust 1 v 3 Team Godinez 1
Sun 3/13 4:30 PM BU18 BVU-Schilling   11 v 3 RVU 1
Sun 3/13 5:30 PM BU18 Rosemount-Kolinski 10 v 6 WATERBOYZ-Houser 1
Sun 3/13 6:30 PM BU18 HIBACHI-Akale 1 v 10 Shakopee Sabers-Teslow 1
Sun 3/20 8:00 AM BU18 HIBACHI-Akale 0 v 6 RVU 2
Sun 3/20 9:00 AM BU18 Team Godinez 4 v 5 WATERBOYZ-Houser 2
Sun 3/20 11:00 AM BU18 Rosemount-Kolinski 9 v 4 Westonka-Neve 2
Sun 3/20 6:30 PM BU18 Shakopee Sabers-Teslow 11 v 5 BVU-Schilling   1
Mon 3/21 8:30 PM BU18 Westonka-Neve 4 v 3 Prior Lake-Fust 1
Sun 3/27 1:30 PM BU18 Prior Lake-Fust 4 v 0 BVU-Schilling   1
Sun 3/27 4:30 PM BU18 HIBACHI-Akale 6 v 8 WATERBOYZ-Houser 1
Sun 3/27 5:30 PM BU18 Shakopee Sabers-Teslow 9 v 0 RVU 1
Mon 3/28 8:30 PM BU18 Shakopee Sabers-Teslow 1 v 8 Prior Lake-Fust 1
Sun 4/3 11:30 AM BU18 Team Godinez 11 v 2 The Hawks-Sullivan 1
Sun 4/3 12:30 PM BU18 BVU-Schilling   11 v 4 The Hawks-Sullivan 1
Sun 4/3 5:00 PM BU18 RVU 2 v 4 WATERBOYZ-Houser 2
Sun 4/3 6:00 PM BU18 HIBACHI-Akale 3 v 7 Rosemount-Kolinski 2
Sun 4/10 8:30 AM BU18 Shakopee Sabers-Teslow 4 v 4 Rosemount-Kolinski 1
Sun 4/10 9:30 AM BU18 Team Godinez 5 v 5 Rosemount-Kolinski 1
Sun 4/10 10:30 AM BU18 Westonka-Neve 4 v 3 WATERBOYZ-Houser 1
Sun 4/10 6:00 PM BU18 RVU 2 v 0 HIBACHI-Akale 2
Sun 4/10 6:30 PM BU18 BVU-Schilling   7 v 2 The Hawks-Sullivan 1
Mon 4/11 8:30 PM BU18 Westonka-Neve 3 v 3 Prior Lake-Fust 2
Sun 4/24 9:00 AM BU18 The Hawks-Sullivan 13 v 4 RVU 2
Sun 4/24 10:00 AM BU18 Team Godinez 4 v 7 Prior Lake-Fust 2
Boys U17/18 W L T Pts
Rosemount-Kolinski 4 0 2 14
WATERBOYZ-Houser 3 2 1 10
Shakopee Sabers-Teslow 3 2 1 10
Team Godinez 3 1 1 10
Westonka-Neve 3 2 1 10
BVU-Schilling   3 3 0 9
Prior Lake-Fust 2 2 2 8
RVU 2 3 0 6
The Hawks-Sullivan 1 4 0 3
HIBACHI-Akale 0 6 0 0
25 25 8
Check Schedules and Standings at www.SoccerBlastMN.com