Boys U17/18
Winter II Session 
Date Time Home vs Guest
Sat 1/8 6:30 PM BU18 Red Hawks-Sullivan 9 v 4 RVU-Rietschel 1
Sun 1/9 1:00 PM BU18 Northfield Raiders-Dittrich 8 v 6 Burnsville GOATs-Magdziak 2
Sun 1/9 2:00 PM BU18 BVU- Schilling   6 v 2 Rosemount-Kolinski 2
Sun 1/9 3:00 PM BU18 Waterboyz-Houser 7 v 3 Shakopee Sabers-Teslow 2
Sun 1/9 6:00 PM BU18 Hastings-Schaack 10 v 1 Westonka-Neve 2
Sat 1/15 6:30 PM BU18 Burnsville GOATs-Magdziak 6 v 4 Team-Gannon 1
Sun 1/16 12:00 PM BU18 Team Godinez 13 v 5 RVU-Rietschel 2
Sun 1/16 1:30 PM BU18 Red Hawks-Sullivan 2 v 6 Prior Lake-Fust 1
Sun 1/16 3:30 PM BU18 Rosemount-Kolinski 4 v 2 Hastings-Schaack 1
Sun 1/16 5:30 PM BU18 Shakopee Sabers-Teslow 8 v 5 Westonka-Neve 1
Mon 1/17 8:00 PM BU18 BVU- Schilling   0 v 9 Northfield Raiders-Dittrich 2
Mon 1/17 8:30 PM BU18 Waterboyz-Houser 3 v 4 Prior Lake-Fust 1
Sun 1/23 8:00 AM BU18 Burnsville GOATs-Magdziak 6 v 8 Prior Lake-Fust 2
Sun 1/23 9:00 AM BU18 Shakopee Sabers-Teslow 11 v 2 RVU-Rietschel 2
Sun 1/23 10:00 AM BU18 Rosemount-Kolinski 13 v 8 Team-Gannon 2
Sun 1/23 11:00 AM BU18 Northfield Raiders-Dittrich 13 v 4 Red Hawks-Sullivan 2
Sun 1/23 12:00 PM BU18 BVU- Schilling   6 v 0 Westonka-Neve 2
Sun 1/23 5:00 PM BU18 Team Godinez 9 v 4 Waterboyz-Houser 2
Mon 1/24 7:30 PM BU18 Prior Lake-Fust 7 v 4 Hastings-Schaack 1
Sun 1/30 11:00 AM BU18 Red Hawks-Sullivan 4 v 8 Team Godinez 2
Sun 1/30 1:00 PM BU18 Westonka-Neve 6 v 7 Team-Gannon 2
Sun 1/30 3:00 PM BU18 Waterboyz-Houser 7 v 2 Hastings-Schaack 2
Sun 1/30 4:00 PM BU18 Northfield Raiders-Dittrich 7 v 3 RVU-Rietschel 2
Sun 1/30 5:00 PM BU18 BVU- Schilling   3 v 8 Burnsville GOATs-Magdziak 2
Sun 1/30 6:00 PM BU18 Rosemount-Kolinski 3 v 2 Shakopee Sabers-Teslow 2
Mon 1/31 8:30 PM BU18 Shakopee Sabers-Teslow 4 v 3 Prior Lake-Fust 2
Sun 2/6 8:00 AM BU18 Red Hawks-Sullivan 0 f 6 Team-Gannon 2
Sun 2/6 9:00 AM BU18 Burnsville GOATs-Magdziak 10 v 5 Hastings-Schaack 2
Sun 2/6 10:00 AM BU18 Waterboyz-Houser 4 v 7 Westonka-Neve 2
Sun 2/6 11:00 AM BU18 Northfield Raiders-Dittrich 10 v 7 Shakopee Sabers-Teslow 2
Sun 2/6 2:30 PM BU18 Rosemount-Kolinski 4 v 2 Team Godinez 1
Sun 2/6 3:30 PM BU18 BVU- Schilling   1 v 4 Prior Lake-Fust 1
Mon 2/7 7:30 PM BU18 Westonka-Neve 9 v 0 RVU-Rietschel 2
Sun 2/13 2:00 PM BU18 Waterboyz-Houser 8 v 2 Red Hawks-Sullivan 2
Sun 2/13 3:00 PM BU18 Hastings-Schaack 5 v 3 RVU-Rietschel 2
Sun 2/13 4:00 PM BU18 Rosemount-Kolinski 4 v 5 Burnsville GOATs-Magdziak 2
Sun 2/13 5:00 PM BU18 Team-Gannon 0 v 6 Shakopee Sabers-Teslow 2
Sun 2/13 5:30 PM BU18 BVU- Schilling   2 v 7 Team Godinez 1
Sun 2/13 6:00 PM BU18 Northfield Raiders-Dittrich 7 v 5 Prior Lake-Fust 2
Sun 2/20 11:00 AM BU18 Hastings-Schaack 5 v 6 Red Hawks-Sullivan 2
Sun 2/20 12:00 PM BU18 Prior Lake-Fust 2 v 3 RVU-Rietschel 2
Sun 2/20 1:00 PM BU18 Northfield Raiders-Dittrich 3 v 4 Waterboyz-Houser 2
Sun 2/20 2:00 PM BU18 BVU- Schilling   1 v 0 Team-Gannon 2
Sun 2/20 3:00 PM BU18 Burnsville GOATs-Magdziak 16 v 7 Westonka-Neve 2
Tue 2/22 7:00 PM BU18 Team-Gannon 0 v 6 Team Godinez 2
Sun 2/27 3:00 PM BU18 Westonka-Neve 5 v 2 Hastings-Schaack 2
Sun 2/27 4:00 PM BU18 Northfield Raiders-Dittrich 2 v 3 Rosemount-Kolinski 2
Sun 2/27 5:00 PM BU18 Team Godinez 8 v 7 Shakopee Sabers-Teslow 2
Sun 2/27 6:00 PM BU18 Burnsville GOATs-Magdziak 7 v 4 Waterboyz-Houser 2
Sun 2/27 6:30 PM BU18 BVU- Schilling   3 v 6 Team-Gannon 1
Mon 2/28 8:30 PM BU18 Red Hawks-Sullivan 10 v 1 RVU-Rietschel 2
Tue 3/1 7:30 PM BU18 Team Godinez 7 v 3 Westonka-Neve 2
Boys U17/18 W L T Pts
Northfield Raiders-Dittrich 6 2 0 18 8
Team Godinez 6 1 0 18 7
Burnsville GOATs-Magdziak 6 2 0 18 8
Prior Lake-Fust 5 3 0 15 8
Rosemount-Kolinski 5 2 0 15 7
Shakopee Sabers-Teslow 4 4 0 12 8
Waterboyz-Houser 4 4 0 12 8
BVU- Schilling   3 5 0 9 8
Team-Gannon 3 5 0 9 8
Westonka-Neve 3 5 0 9 8
Red Hawks-Sullivan 3 5 0 9 8
Hastings-Schaack 2 6 0 6 8
RVU-Rietschel 1 7 0 3 8
51 51 0
Check Schedules and Standings at www.SoccerBlastMN.com