Boys U13/14
Winter III Session 
Date Time Home vs Guest
Sat 3/5 12:30 PM BU14 Northfield Raiders 2 v 7 Valedores-Herrera 1
Sat 3/5 1:30 PM BU14 STING-Geiger 9 v 0 TC Select 1
Sat 3/5 2:30 PM BU14 Wave-Kapolka 7 v 4 Wolfpack FC 1
Sat 3/5 3:30 PM BU14 LSC U14 Red- Kleven 0 v 8 Salvo SC Central Steel-Newman 1
Sat 3/5 4:30 PM BU14 Prior Lake Lakers-Cortes 5 v 3 LSC-Benson 1
Sat 3/5 5:30 PM BU14 Firebox- Yang 10 v 1 08-09 SSA Boys-Cartwright 1
Sat 3/5 6:00 PM BU14 CGU - Hensel 4 v 13 Eden Prairie-Lara 2
Sat 3/5 6:30 PM BU14 CFC-Vazquez  9 v 0 The Boys are Back 1
Sat 3/12 1:00 PM BU14 CGU - Hensel 7 v 2 Wave-Kapolka 2
Sat 3/12 2:00 PM BU14 08-09 SSA Boys-Cartwright 4 v 3 LSC U14 Red- Kleven 2
Sat 3/12 3:00 PM BU14 CFC-Vazquez  12 v 5 Salvo SC Central Steel-Newman 2
Sat 3/12 4:00 PM BU14 The Boys are Back 6 v 6 TC Select 2
Sat 3/12 5:00 PM BU14 Prior Lake Lakers-Cortes 7 v 3 Northfield Raiders 2
Sat 3/12 6:00 PM BU14 Valedores-Herrera 8 v 7 Eden Prairie-Lara 2
Sat 3/12 6:30 PM BU14 STING-Geiger 6 v 0 LSC-Benson 1
Sat 3/12 7:00 PM BU14 Wolfpack FC 0 v 9 Firebox- Yang 2
Sat 3/19 12:30 PM BU14 TC Select 3 v 2 LSC-Benson 1
Sat 3/19 1:30 PM BU14 Prior Lake Lakers-Cortes 10 v 1 Wolfpack FC 1
Sat 3/19 2:30 PM BU14 Valedores-Herrera 7 v 1 08-09 SSA Boys-Cartwright 1
Sat 3/19 3:30 PM BU14 Northfield Raiders 1 v 5 08-09 SSA Boys-Cartwright 1
Sat 3/19 4:30 PM BU14 The Boys are Back 10 v 2 Wave-Kapolka 1
Sat 3/19 5:30 PM BU14 CFC-Vazquez  12 v 3 Wave-Kapolka 1
Sat 3/19 6:00 PM BU14 The Boys are Back 5 v 4 STING-Geiger 2
Sat 3/19 7:00 PM BU14 Firebox- Yang 10 v 1 CGU - Hensel 2
Sat 3/26 12:00 PM BU14 LSC U14 Red- Kleven 4 v 5 Wolfpack FC 2
Sat 3/26 2:30 PM BU14 Prior Lake Lakers-Cortes 11 v 2 08-09 SSA Boys-Cartwright 1
Sat 3/26 3:30 PM BU14 Eden Prairie-Lara 2 v 8 Northfield Raiders 1
Sat 3/26 4:00 PM BU14 Prior Lake Lakers-Cortes 6 v 11 CFC-Vazquez  2
Sat 3/26 4:30 PM BU14 Valedores-Herrera 10 v 4 LSC-Benson 1
Sat 3/26 5:00 PM BU14 CGU - Hensel 8 v 3 LSC U14 Red- Kleven 2
Sat 3/26 6:00 PM BU14 Firebox- Yang 10 v 4 Salvo SC Central Steel-Newman 2
Sat 4/2 12:30 PM BU14 Valedores-Herrera 8 v 2 STING-Geiger 1
Sat 4/2 1:00 PM BU14 Salvo SC Central Steel-Newman 3 v 0 Wave-Kapolka 2
Sat 4/2 1:30 PM BU14 CFC-Vazquez  9 v 0 LSC U14 Red- Kleven 1
Sat 4/2 2:30 PM BU14 Eden Prairie-Lara 12 v 3 The Boys are Back 1
Sat 4/2 3:00 PM BU14 CGU - Hensel 5 v 1 Wolfpack FC 2
Sat 4/2 3:30 PM BU14 Eden Prairie-Lara 12 v 3 LSC-Benson 1
Sat 4/2 4:30 PM BU14 TC Select 6 v 8 LSC-Benson 1
Sat 4/2 5:30 PM BU14 Firebox- Yang 6 v 4 Northfield Raiders 1
Sat 4/9 1:30 PM BU14 STING-Geiger 4 v 7 Valedores-Herrera 1
Sat 4/9 2:30 PM BU14 STING-Geiger 6 v 3 The Boys are Back 1  
Sat 4/9 3:30 PM BU14 CGU - Hensel 6 v 6 08-09 SSA Boys-Cartwright 1  
Sat 4/9 4:30 PM BU14 Prior Lake Lakers-Cortes 6 v 1 Salvo SC Central Steel-Newman 1
Sat 4/9 5:30 PM BU14 LSC U14 Red- Kleven 1 v 5 Wave-Kapolka 1
Sat 4/9 6:00 PM BU14 Wolfpack FC 1 v 10 Northfield Raiders 2
Sat 4/9 6:30 PM BU14 Firebox- Yang 2 v 9 CFC-Vazquez  1
Sat 4/23 12:00 PM BU14 Valedores-Herrera 7 v 3 Eden Prairie-Lara 2
Sat 4/23 12:00 PM BU14 Salvo SC Central Steel-Newman 7 v 1 LSC-Benson 1
Boys U13/14 W L T Pts
CFC-Vazquez  6 0 0 18
Valedores-Herrera 6 0 0 18
Firebox- Yang 5 1 0 15
Prior Lake Lakers-Cortes 5 1 0 15
CGU - Hensel 3 2 1 10
Eden Prairie-Lara 3 2 0 9
STING-Geiger 3 3 0 9
The Boys are Back 2 3 1 7
08-09 SSA Boys-Cartwright 2 3 1 7
Salvo SC Central Steel-Newman 2 3 0 6
Wave-Kapolka 2 4 0 6
Northfield Raiders 2 4 0 6
TC Select 1 2 1 4
Wolfpack FC 1 5 0 3
LSC-Benson 1 5 0 3
LSC U14 Red- Kleven 0 6 0 0
44 44 4
Check Schedules and Standings at www.SoccerBlastMN.com